Adéla

Dlouho jsem nemohla najít květinářství, kde by mi uvázali kytici tak, jak jsem si představovala. A tak jsem se rozhodla, že se to naučím sama. Před několika lety jsem opustila svět korporátů  a začala vázat kytky pro vás. Z prvních pokusů jen tak pro radost vznikly Kytky ze srdce. Protože když děláte věci rádi a srdcem, pozná se to. Už odmala jsem byla estét a svačinu na výlet prostírala na pařezu v lese jako tabuli. Takže SVATBY jsou přesně to, co mě baví nejvíce. 

Specializuji se především na svatební floristiku a design, ale často tvořím pugéty či flower boxy třeba k narozeninám nebo jen tak pro radost.

Absolvovala jsem několik floristických kurzů včetně rekvalifikace v oboru Florista a chystám se na další.

Míša

S Adél nás před mnoha lety spojila práce v korporátu. Poté, co se naše cesty profesně rozešly, pokračovala cesta velkého přátelství, kdy jsem s Adélkou prožívala její velké rozhodnutí a posun celoživotní lásky na něco nového. Během této doby jsem se stala maminkou a čím dál častěji jsem jakožto „matka na útěku“ využívala možnost pomáhat s dekorováním svateb. Radost z toho být součástí příprav tak velkého dne a mít příležitost pracovat s estetikou (i já jsem od dětství při každém rodinném obědě tahala ze sekretáře slavnostní skleničky, ubrousky a chystala tabule) vyústilo ve společné rozhodnutí propojit naše cesty opět i profesně.

Víme, že spolu skvěle ladíme, zároveň se „vyvažujeme“ a na výsledku je to poznat. 

Adéla a Míša

Novinky a fotky můžete průběžně sledovat na Facebooku Instagramu