"S Adél jsme byli moc spokojeni. Svou floristikou dotáhla naši svatbu k dokonalosti. Vše bylo přesně tak, jak jsme si domluvily - jednak na osobní schůzce, tak i poté v e-mailech. Komunikace byla velmi milá, vstřícná a jde vidět, že Adél má přehled a dokáže poradit. Svatební kytice byla překrásná, stejně tak náramky pro družičky, výzdoba slavobrány a jiné drobnosti. Z půjčovny jsme si od holek půjčili krásné věci na stoly, obřad i sweet bar. Moc rádi se vracíme i nadále pro květiny a doporučujeme."

Míša a Tomáš Cahlíkovi

~

"Míša i Adél jsou lidé na správném místě. Díky jejich skvělému vkusu a citu pro detail byla celá výzdoba dechberoucí a předčila naše očekávání. Celý prostor i koutek vypadal naprosto úžasně. Vše bylo dokonale sladěno a doplněno o přenádherné květiny. Byla s nimi radost spolupracovat!"

Michaela a Vítek Maňasovi

"Měli jsme svatbu ve Vile na Landeku a s Adél a Míšou jsme byli moc spokojení. Byly neuvěřitelně milé, ochotné, rychle reagovaly a měly krásné nápady. Pomohly nám vymyslet květinovou výzdobu i dekorace. Obrovská výhoda bylo to, že toto prostředí dobře znaly a tudíž přesně věděly, kde bude jaká dekorace nejlépe vypadat. K zapůjčení měly velký inventář krásných věcí, ze kterého jsem si hned vybrala. Kytičky byly taky moc hezké, podle mých představ a dlouho vydržely. Můžeme jen doporučit."

Klučkovi

~

"Milá Adélo, děkujeme za nádhernou květinovou výzdobu k naší svatbě. Byla to naprosto nádherná estetická pecka. Ty barvy mě těší doma dodnes, nemohu se na tu barevnou kombinaci vynadívat. Trefila jste se přesně do mého vkusu. Díky moc za tu nádheru a věřím, že od manžela zase někdy dostanu kytičku od Vás. Ať se Vám daří."

Martina, dnes již Pyszková (dříve Soláková)

~

"Adéla je úžasná floristka se vkusem a talentem pro dekoraci. 
Naše svatební výzdoba byla špičková a Adéle se úžasně podařilo zahrnout všechny aspekty, které jsem si přála. Vše jsme navíc připravovaly na dálku, protože žiji v Austrálii.
Po několika měsících mi pak také uvázala naprosto překrásnou květinu pro maminku k jejímu životnímu jubileu a udělala výzdobu na její oslavu.
S Adélou je radost komunikovat a i navzdory časovému posunu to vždy bylo jednoduché a rychlé. Ještě jednou Adéle moc děkuji a naprosto doporučuji!"

Jana Kořistková